Search
Close this search box.
مرکز پزشکی هسته ای خوب در تهران

مرکز پزشکی هسته ای خوب در تهران

مرکز پزشکی هسته ای خوب در تهران

مراکز پزشکی هسته ای در تهران کدامند ؟  چگونه می توان یک مرکز پزشکی هسته ای خوب در تهران را  پیدا کرد ؟ آیا توجه به مرکز پزشکی هسته ای مهم است یا در روند تصویر برداری  موثر است ؟ چگونه می توان مراکز پزشکی هسته ای خوب و با تجربه در تهران  را پیدا کرد ؟ اگر  شما هم نیاز  به اسکن هسته ای دارید ، و اطلاع کافی در زمینه  تصویر  برداری  هسته ای  ندارید توصیه می گردد  ادامه مطلب  را مطالعه کنید .

افراد ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به اسکن هسته ای داشته  باشند ، اسکن هسته ای یکی از دقیق ترین  روش  های تشخیصی و البته درمانی است  که  توسط پزشک برای فرد تجویز می گردد . اما آیا  می توان آن را در هر مرکزی انجام داد؟ آیا توجه  به  تجهیزات  یک مرکز  تاثیری در روند تشخیص و درمان فرد دارد ؟

مرکز پزشکی هسته ای خوب در تهران
مرکز پزشکی هسته ای خوب در تهران

راه های شناخت مرکز پزشکی هسته ای خوب در تهران

برای شناخت  بهترین مرکز پزشکی هسته ای  در تهران  لازم است تا  در مرحله اول  به تجهیزات  و ابزار هایی که برای  انجام انواع اسکن هسته ای استفاده می کنند توجه شود،  بهترین مرکز  پزشکی هسته ای باید  بتواند با کمک تجهیزات و ابزار های نوین و  به روز  خدمات خود را به بیماران عزیز ارائه دهد .

توجه به تخصص افرادی که  اسکن هسته ای را برای شما انجام می دهند نیز حائز اهمیت است ، باید این کار توسط افراد متخصص و با تجربه  انجام شود ، تا نتیجه اسکن  شما کاملا  واضح و دقیق باشد .

مرکز پزشکی هسته ای سارا  با استفاده از تجهیزات  به روز و افراد متخصص سعی خود را  بر این داشته است تا بیماران  بتوانند   با کمک اسکن هسته ای  به نتایج درست و قطعی خود برسند .

تصویر برداری پزشکی

در مراکز اسکن هسته  ای  چه نوع خدماتی ارائه می شود ؟

در یک مرکز  پزشکی هسته ای باید  خدماتی  از قبیل :

اسکن هسته ای قلب

اسکن هسته ای استخوان

اسکن تورشن بیضه

اسکن vcug

و…

در حقیقت  زمانی که سونوگرافی و MRI برای تشخیص  کمک کننده نباشد، پزشک اسکن هسته ای را برای بیمار تجویز می کنند .

مرکز پزشکی هسته ای سارا با بهره گیری از دانش روز دنیا به انجام انواع اسکن های هسته ای می پردازد. اسکن هسته ای دانشی نوین در زمینه عکس برداری از ارگان های داخلی بدن می باشد. جهت ارتباط با شماره های ۰۲۱۸۸۸۰۰۵۲۶ نماس حاصل فرمائید و یا به پیچ اینستاگرام مراجعه کنید.

اسکن vcug چیست؟

این نوع اسکن  در حقیقت  یک روش بررسی  به منظور تعیین سیستم مجاری ادراری است . در طی این بررسی  ها لازم است تا ارزیابی هایی همچون:

ارزیابی عفونت های  مداوم دستگاه ادراری

ارزیابی ریفلاکس بعد از مداخله پزشکی

و یا داشتن سابقه خانوادگی  ریفلاکس مور بررسی قرار گیرد .

برای این نوع اسکن لازم است  تا به بیمار یک سوند در مجرای  ادراری متصل گردد  تا  فرد آماده  اسکن  شود . زمان مورد نیاز برای انجام این نوع  اسکن در حدود  نیم ساعت است ،  بیمار  بعد از  متصل شدن سوند،  باید  بر روی  میز  دراز بکشد . سپس کیسه ای حاوی مایعات به انتهای لوله وصل می شود. دارویی که می تواند توسط ایکس ری دیده شود به مایع افزوده می شود. مایع مخصوص از مجرای ادرار فرد به مثانه منتقل می شود. عکس هایی از مثانه در وضعیت پر و خالی گرفته می شود. پس از عکس گرفتن و تخلیه مثانه لوله در آورده می شود.

شما می توانید  برای انجام هر گونه اسکن هسته ای  به مرکز  پزشکی هسته ای سارا در خیابان ولیعصر مراجعه کنید .

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + نوزده =