مرکز پزشکی هسته‌ای سارا

واقع در خیابان استاد مطهری به عنوان یکی از بهترین مراکز خصوصی در زمینه پزشکی هسته‌ای با خریداری و نصب دستگاه جدید گاما کمرای MIE آلمان توسعه یافت و در حال حاضر قادر به ارائه تمامی خدمات پزشکی هسته‌ای به بیماران و مراجعین به نحو احسن می‌باشد.

مرکز پزشکی هسته‌ای سارا با بهره گیری از دانش نوین و تکنولوژی روز دنیا و با بهره مندی از یکی از بهترین دستگاه‌های گاما کمرای اسپکت موجود در کشور و همچنین به کارگیری کادری مجرب و حرفه‌ای از پزشکان متخصص پزشکی هسته‌ای و قلب و عروق، کارشناسان تصویربرداری باتجربه و تحصیل کرده در رشته های کارشناسی رادیولوژی و پزشکی هسته‌ای و کارشناس پرستاری کارآزموده توانسته است خدمت رسانی به بیماران را به بهترین شکل، با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه نماید.

این مجموعه تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا جهت رفاه حال بیماران در کمترین زمان ممکن جواب اسکن را آماده نموده و رضایت حداکثری بیماران و مراجعه کنندگان را جلب نماید.

مرکز پزشکی هسته‌ای سارا با قرارگیری در خیابان اصلی استاد مطهری و دارا بودن فضای بزرگ و آرام، دارای سالن مجزا و مجهز جهت انتظار همراهان و سالنی مجزا جهت انتظار بیماران بعد از تزریق به همراه حیاطی بزرگ جهت آرامش بیشتر بیماران در زمان انتظار قبل از تصویربرداری به همراه پرسنلی وظیفه شناس و خوش برخورد آماده خدمت رسانی به بیماران محترم می‌باشد.

به منظور ارائه خدمات بهتر از نظر بیمه‌ای قراردادهای متعددی با بیمه های پایه، بیمه بانک‌ها و اکثر بیمه‌های تکمیلی و خصوصی به همراه رعایت تعرفه‌های مصوب جهت ایجاد آرامش روانی و مالی بیماران منعقد شده است.

ساعت کار مرکز همه روزه غیر از روزهای تعطیل از ۸ صبح تا ۸ بعد ازظهر بوده که صبح ها مختص به نوبت دهی و جوابدهی به بیماران بوده و فعالیت تخصصی مرکز در شیفت عصر و در حضور مسئول فنی و پزشک متخصص قلب و عروق شروع می‌شود.

Call Now Button